Четверг, 4 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Представники Консультативної Місії ЄС знову у прокуратурі Чернігова


У прокуратурі Чернігівської області відбулась чергова зустріч з представниками Консультативної Місії ЄС.

12 листопада перший заступник та заступник прокурора Чернігівської області провели зустріч з представниками Консультативної Місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України.

Повідомили редакцію в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Серед членів делегації були присутні провідний експерт Європейського Союзу з питань верховенства права Лінн Шехан, фахівець та асистент з регіонального співробітництва Єва Спасовська та Володимир Головатенко.

Сторони обговорили питання, пов’язані з функціями органів прокуратури, зокрема щодо можливостей прокурора в межах наданих законом повноважень ефективно здійснювати захист громадян та реально поновлювати їх права.

Обговорено питання практичного застосування Кримінального процесуального кодексу України та ролі процесуального керівника у кримінальному провадженні в умовах реформування відомства.

Гості зауважили, що головною метою діяльності Місії в Україні є надання допомоги у сфері реформування правоохоронних органів, а також в удосконаленні системи управління правоохоронних органівта забезпечення демократичного контролю над ними.

Представники Місії зазначили, що підтримують ідею використання кращого європейського досвіду в Україні, активно працюють над налагодженням робочих стосунків з представниками всіх правоохоронних органів та правових інститутів.

Перший заступник прокурора області Юрій Балєв повідомив представникам Місії про результати відкритого конкурсу на посади керівників місцевих прокуратур та їх заступників та зазначив, що досвід представників європейських країн стане при нагоді в процесі реформування прокуратури.

Наприкінці зустрічі представники КМЄС подякували прокурорам за змістовну й відверту розмову про діяльність органів прокуратури, пообіцяли врахувати почуті пропозиції при розробці висновків і рекомендацій,а також домовились про подальшу співпрацю. 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/