Среда, 15 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Правове інформування людей, сповнених віри та сили духу

Правове інформування людей, сповнених віри та сили духу


Керівник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк і начальник Управління державної реєстрації В’ячеслав Харідков 20 квітня 2018 року зустрілися з представниками громадської організації «Центр медико-соціальної і фізичної реабілітації осіб з інвалідністю з вадами фізичного розвитку «Інтеграція».

Візит мав на меті розповісти людям з обмеженими можливостями про проект «Я МАЮ ПРАВО!» в дії та законодавчі ініціативи, які на сьогодні покликані захищати права громадян.

Долучились до заходу і представники Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської у місті Чернігові ради, Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу.

Користуючись нагодою, члени організації поцікавились у посадовців, як повернути продавцю товар неналежної якості, отримати путівку на санаторно-курортне лікування, замінити пенсійне посвідчення, підготувати документи на забезпечення технічними засобами пересування, оформити спадщину за законом та право власності на земельну ділянку, сплатити аліменти тощо.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/