Воскресенье, 1 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Понад півтонни коропа та товстолоба випустили в озера Чернігівщини

Понад півтонни коропа та товстолоба випустили в озера Чернігівщини


У Любецькій об’єднаній територіальній громаді виступили з ініціативою зариблення найбільших в окрузі двох озер Симполь та Нижній Болгач.

У Любецькій об’єднаній територіальній громаді серйозно переймаються проблемами екології, відтворенням флори та фауни. Саме тут, окрім висадження дерев, вирішили зарибити і водойми.

Голова громади Сергій Пінчук виступив з ініціативою зариблення найбільших в окрузі двох озер Симполь та Нижній Болгач.

Тож лишень за тиждень вдалося зібрати 23 тисячі гривень, на які закупили понад півтонни коропа та товстолоба, вагою 500-600 грамів кожен.

Через промисел браконьєрів риби в озерах та ставках меншає.

Задля запобігання браконьєрському промислу лісівники, прикордонники та керівництво громади планують створити екологічний патруль.

Увійти до нього мають старшокласники, які не лише освоюватимуть ази природничої науки, але й допомагатимуть громаді боротися з такими негативними явищами, як забруднення екології та браконьєрство.

На озері Нижній Болгач біля екологічної стежки активістів громади зустрів місцевий біолог-ентузіаст та дослідник рідної природи, зокрема ріпкинських лісів Володимир Попруга.

Володимир Михайлович хоч і підтримав акцію, але всерйоз занепокоєний розгулом та безкарністю браконьєрів. В Нижньому Болгачі ті нещадно ловлять рибу не лише сітками, але й б’ють її електровудками.

Микола Тищенко

Схожа публікація: 

Екочелендж запустили на Чернігівщині. Відео


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/