Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Понад 1 млн гривень витратили на фонтан в селищній ОТГ

Понад 1 млн гривень витратили на фонтан в селищній ОТГ


Нещодавно в самісінькому центрі селища Михайло-Коцюбинське (Чернігівська область), перед місцевим будинком культури, розмістився світловий фонтан. На його будівництво витратили один мільйон гривень, близько 100 тисяч виділили з місцевого бюджету громади, інші кошти – державні.

«Ідея побудувати в нашій громаді фонтан була досить давно, але втілити її в життя ми змогли лише цього року, – розповідає виконувачка обов’язків голови Михайло-Коцюбинської ОТГ Ніна Ворох. – На його будівництво у нас пішли невеликі кошти – десь трохи більше мільйона гривень. Це в основному державні кошти соцеконому, і наше спів фінансування – 10% від вартості. Звичайно, це не такий фонтан, як будують в Чернігові. Він невеликий, але дуже гарний і світловий. Особливо гарно ввечері. Відкрили ми його 1 червня, на День захисту дітей. І це символічно, бо ми працюємо і робимо все для нашого майбутнього покоління, хоча мне забуваємо і про старших. І дуже приємно бачити, як біля нього щодня граються діти. Деякі навіть намагаються там скупатися. Проте ми пояснюємо, що цього робити не можна. Та коли така спека, хіба ж їх втримаєш».

Подумали не тільки про фонтан, але й про місце відпочинку біля нього. Облаштували територію навколо так, щоб людям було приємно і зручно там відпочивати.

«Біля фонтану ми висадили туї, поставили лавки, – говорить пані Ніна. – Є прибиральниці, які слідкують за чистотою басейну і території. Адже важливо, щоб туди не потрапляло сміття і він не забивався. Фонтан у нас не музичний, а лише світловий, тому ввечері з клубу виносимо колонки вмикаємо музику і це все має дуже гарний вигляд. Приємно, що в нашій громаді є така краса». 

Марія Пучинець


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/