Понедельник, 2 августа 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Полювання» прикордонників за браконьєрами


21 січня на ділянці відділу прикордонної служби «Задеріївка», що межує з Республікою Білорусь, прикордонні наряди відзначилися справжнім полюванням на браконьєрів.

Спочатку, дільничний інспектор прикордонної служби спільно з працівниками Рибоохорони на затоці річки Дніпро виявили 41-річного громадянина України, який незаконно займався риболовлею з використанням заборонених знарядь лову, а саме зяберної сітки.

На правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 КУпАП. Матеріали справи направлені для прийняття правового рішення до Ріпкинського суду.

Вже надвечір, прикордонний наряд затримав двох чоловіків, які знаходилися неподалік від державного кордону з мисливською зброєю. Встановлено, що громадяни не маючи дозвільних документів на здійснення полювання полювали в прикордонній смузі. В ході огляду місця події нарядом виявлено мисливську рушницю та 6 набоїв до неї, та вже впольовану браконьєрами дику козу.

Про мисливців прикордонники поінформували співробітників Ріпкинського відділення поліції. Крім того відносно цих громадян за порушення прикордонного режиму складено документи про адміністративне правопорушення за статтею 202 КУпАП.

Олександр ДУДКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/