П’ятниця, 22 Березень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Польовий похід юних ентомологів провели на Чернігівщині

Польовий похід юних ентомологів провели на Чернігівщині


До організації змістовного дозвілля вихованців пришкільних таборів долучилися співробітники відділу науки, екооосвіти та рекреації Мезинського національного природного парку, що на Чернігівщині.

У червневі дні літніх канікул з учнями Деснянської та Крисківської шкіл (Чернігівська обл.) був проведений польовий вихід «Юних ентомологів», в ході якого діти ознайомилися з комахами долини р. Десна та могли відчути себе справжніми науковцями, адже вони ловили комах і метеликів за допомогою сачків. Екскурсія-квест «Дивосвіт природи краю» в ігровій формі ознайомила дітей з біорізноманіттям прибережної зони. Зелений клас на тему «Лікарські рослини» збагатив знання дітей про найпоширеніші лікарські рослини нашої місцевості, ознайомив з правилами їх збирання, сушіння та зберігання.

Вивчаючи довкілля, відпочивали і насолоджувались красою літа і теплом сонця на лоні природи 46 дітлахів. Для них екскурсії таємничими і захоплюючими стежками Деснянської заплави, квест та рухливі ігри залишаться приємною згадкою про літній відпочинок.

Лариса Подоляко,  фахівець Мезинського НПП


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/