Четвер, 19 Вересень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Поліція озвучила свою позицію щодо рекламних білбордів

Поліція озвучила свою позицію щодо рекламних білбордів


По території України 14 квітня 2019 року масово почала розміщуватися незаконна зовнішня реклама у вигляді рекламних щитів (білбордів) проти кандидата на пост Президента України Петра Порошенка, виконана в стилістиці його передвиборної кампанії.

Як повідомив Директор Департаменту комунікації Національної поліції Ярослав Тракало, зазначена реклама розміщена з порушенням законодавства України, зокрема не містить жодної інформації про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника цих матеріалів.

За попередньою інформацією розміщення такої реклами здійснює Товариство з обмеженою відповідальністю «Довіра Аутдор» (співвласник Коломойський Ігор Валерійович).

Наразі по всіх регіонах, де виявлено розміщення політичної реклами такого змісту, поліція проводить перевірку, за результатами якої вживаються заходи відповідно до кваліфікації правопорушення за частиною 2 статті 212-13 КУпАП.

На осіб, які розмістили таку рекламу з порушенням законодавства, будуть складені відповідні адміністративні матеріали із подальшим застосуванням стягнень у вигляді штрафу. Про це заявив Директор Департаменту комунікації Національної поліції Ярослав Тракало.

В той же час, як зазначили в Департаменті Чернігівської облдержадміністрації, зняття зазначеної незаконної зовнішньої реклами з рекламних щитів (білбордів) негайно мають розпочати відповідні служби органів державної влади та місцевого самоврядування і завершити не пізніше 8 години ранку 16 квітня 2019 р.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/