Пятница, 23 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Поліцейські отримали 160 000 гривень за прикриття проституції

Поліцейські отримали 160 000 гривень за прикриття проституції


За «дозвіл» на зайняття проституцією поліцейські постануть перед судом за одержання неправомірної вигоди в сумі 160 000 гривень.

Про це повідомили в Державному бюро розслідувань.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно двох посадових осіб управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУ Нацполіції у місті Києві.

Правоохоронці обвинувачуються в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за не вчинення нею в інтересах третіх осіб дій, з використанням службового становища, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Слідством встановлено, що правоохоронці вимагали та одержали понад 160 000 гривень хабара від осіб, які утримують місця розпусти, займаються сутенерством та залученням осіб до зайняття проституцією. За гроші правоохоронці мали «закривати очі» на зазначені злочини. Неправомірна вигода перераховувалась кількома траншами на картковий рахунок.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура міста Києва. Оперативний супровід – Управління СБУ в місті Києві та Київській області.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/