Воскресенье, 13 июня 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Покликання на все життя – це ліс і його стихія


Олександр Кириченко, мабуть, з ранніх літ усвідомлював, що його життєва доля буде пов`язана з невичерпною скарбницею рідного Сіверського краю.

 

Під шатами незрівнянної краси корюківських лісів, прославлених на всю Україну ратною і трудовою доблестю земляків, юнача мрія здобула дужі крила для всього подальшого життя.

Після успішного завершення навчання в Національному аграрному університеті здобув фах інженера лісового господарства і прийшов працювати майстром лісу  в Андрониківське лісництво Корюківського лісгоспу.

Старші колеги помітили організаторський хист молодого спеціаліста і невдовзі Олександра Олексійовича Кириченка було призначено на посаду інженера з маркетингу того ж таки Корюківського держлісгоспу, а згодом — і головним інженером цього клопітного, багатопрофільного лісового господарства.

Донедавна заступник начальника, головний інженер, а нині на посаді т.в.о. начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Олексійович Кириченко, зустрічає свій сорокарічний ювілей у розквіті свого організаторського хисту і здобутків на благо рідних чернігівських лісів і тих, хто з гарячими серцями опікується ними щодня, від року до року і завжди.

У день Вашого сорокалітнього ювілею, шановний Олександре Олексійовичу, прийміть найсердечніше привітання з Вашим Днем народження і палкі побажання добра, щастя, злагоди в родині, нев’янучої енергії і квітучого здоров’я на довгі-довгі роки!

Ваші колеги − чернігівські лісівники


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/