Вівторок, 23 Жовтень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Поєднання зразків британської культури — на чернігівській сцені

Поєднання зразків британської культури — на чернігівській сцені


ЧЕРНIГIВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФIЛАРМОНIЙНИЙ ЦЕНТР ФЕСТИВАЛIВ ТА КОНЦЕРТНИХ ПРОГРАМ ЗАПРОШУЄ на Театрально – хоровий проект «Аліса в країні Чудес». 26 жовтня 2017 р. 19:00.

Ідея створення такого проекту належить художньому керівнику та головному диригенту Академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського – Івану Богданову. Вже декілька програм камерний хор поєднує в своїх концертах звичну музичну складову з шоу, театральними та іншими експериментальними елементами.

В цьому театрально — хоровому до творчого тандему Богданов-Обєдніков приєдналась режисер Світлана Бунзяк. За просторові рішення відповідає Артем Сіворакша, художники – Ірина Хрикіна та Вікторія Власенко. Академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського ще більше занурився в театральні пошуки. Майже всі ролі виконують артисти камерного хору, який в свою чергу, також є активною дійовою особою.

Що стосується музичної частини – вона складається з музики британського чоловічого ансамблю «The King`s Singers» та в Україні звучить вперше.

Театрально – хоровий проект «Аліса в країні Чудес» буде цікавий шанувальникам музики a cappella та хорового співу, творчості Л. Керрола, тим, хто вивчає англійську мову та просто тим хто цікавиться англійською культурою. Особливістю концерту є використання англійської мови. Все: мова в музичних творах, діалоги акторів, слова автора та ведучого – виключно англійська мова! В процесі підготовки ми співпрацювали з центром іноземних мов «Лондон». Саме вони робили переклад сценарію та проводили заняття з колективом по вдосконаленню вимови текстів. Не варто хвилюватись і тим глядачам котрі не знають англійську, оскільки концерт супроводжуватиметься українськими субтитрами.

Таке поєднання зразків британської культури створить незабутній вечір для глядачів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/