Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Податківці вшанували у Ніжині пам`ять героя Дмитра Тернового


23 квітня у Ніжині біля пам’ятного знаку «Герої не вмирають»  відбувся мітинг, присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні та воїнів, що загинули у зоні проведення АТО.

Колектив фіскальної служби в області з сумом та гордістю віддав шану своєму колишньому колезі — полковнику міліції Дмитру Терновому, який більше 10 років віддав службі у податкових органах і з честю виконав свій обов’язок перед Вітчизною.

Вшанували пам'ять героя виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС в області Олексій Барановський, Ніжинський  міський голова Анатолій Лінник, родина Дмитра Тернового, представники громадських організацій, а також працівники фіскальної служби області та району.

Терновий Ніжин (2)У своєму виступі Олексій Барановський закликав усіх присутніх завжди пам`ятати про подвиг героїв, які загинули у мирний час. З сумом відзначив, що найкращі помирають першими. Висловив надію на те, що ці трагічні  жертви останні. Із особливими словами вдячності і співчуття звернувся до родини Дмитра, яка втратила найдорожче — батька та  чоловіка.

Хвилиною мовчання вшанували присутні бійців, чия висока громадянська мужність, відданість Україні та військовій присязі віднині навічно закарбовані в нашій пам’яті. Присутні поклали квіти до монументу Героям Небесної Сотні.

Заходи продовжилися на території Ніжинської ЗОШ №9, де  була встановлена  меморіальна дошка полковнику Дмитру Терновому та висаджена туєва алея. 

Людмила КОВАЛЬОВА


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/