Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Податківці-оперативники виявляють на Чернігівщині кримінал


податковаЗа матеріалами, зібраними співробітниками оперативного управління Державної податкової інспекції у м. Чернігові протягом 2015 року, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 19 кримінальних правопорушень.

За усіма фактами порушення податкового законодавства розпочато кримінальні провадження. Із загальної кількості виявлених порушень: 13 —  за ст. 212 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів», 4 — за ст. 204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», 1- за ст.191 КК України «Привласнення, розтрата  майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» та 1- за ст.212-1 КК України «Ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

За результатами досудових розслідувань матеріали 5 кримінальних проваджень направлено до суду.

Також за участю оперативних підрозділів упереджено 11 спроб незаконного відшкодування з бюджету податку на додану вартість на загальну суму понад 24 мільйони гривень.

Під час виконання оперативно-профілактичних заходів з незаконного обігу вилучено товарів на суму понад 16 млн грн, у тому числі: лікеро-горілчаних виробів  на 5,8 тис. гривень, тютюнових виробів  на 80,2 тис. гривень та паливно-мастильних матеріалів на 15,4 млн гривень.

Оперативне управління ДПІ у м. Чернігові

ГУ ДФС у Чернігівській області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/