Воскресенье, 27 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Підтримка й турбота матерям, дружинам і донькам загиблих воїнів

Підтримка й турбота матерям, дружинам і донькам загиблих воїнів


Напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру військові Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки привітали всіх жінок, рідні та близькі яких загинули на Сході України.

Вони це роблять вже четвертий рік поспіль і традиційно — до 8 березня.

— Цього дня ми хочемо віддати частинку своєї душі саме вам. Той біль, який відчуваєте ви, неможливо заповнити, але ми дуже хочемо, щоб кожна матір, дружина та донька полеглого бійця Сіверщини не відчувала в цей день самотності і завжди пам’ятайте – ми з Вами, ¯ зазначив військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Криворучко.

Військові комісари обласного та об’єднаного міського територіальних центрів комплектування та соцпідтримки в урочистій обстановці привітали присутніх жінок, зокрема вручили їм відзнаки та грамоти і подарували квіти з солодощами.

На завершення колектив Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України під керівництвом  начальника центру — художнього керівника  Ігоря Кішмана  подарував жінкам свої найкращі творчі та музичні композиції.

Ігор Березинський,

спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України АрміяInform


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/