Четверг, 13 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Підприємець із Куреня Василь Булах допомагає військовим

Підприємець із Куреня Василь Булах допомагає військовим


Благодійність. Минув час від завершення тактичних навчань з територіальної оборони «Північна фортеця-2018», але десятки наших земляків-резервістів згадують дні, проведені на Гончарівському полігоні. Там вони шліфували чи набували заново навички поводження з бойовою технікою. Захід вагомий, от і Міністр оборони України Степан Полторак заявив: створення бригад територіальної оборони підвищить боєздатність країни вдвічі.

Зокрема, резервісти виконували комплексні тактичні вправи з веденням бойових дій у місті та лісових масивах із протидії диверсійно-розвідувальним силам противника.

Армія, як відомо, потребує не лише зброї. Хоча сьогодні український боєць взутий, одягнутий, нагодований, волонтерська допомога – важлива і потрібна! От і депутат райради, щедрий меценат, директор ПСП «Авангард», що в Бахмацькому районі, Василь Миколайович Булах допомагав необхідним для повноцінного проведення навчань на Гончарівському полігоні.

Звісно, добрі справи мецената не залишилися непомітними. Нещодавно Василю Миколайовичу було вручено Подяку.

«За небайдужість та підтримку Української армії, особистий внесок у справу підвищення обороноздатності держави, а також посильну допомогу, надану для проведення тактичних навчань з територіальної оборони «Північна фортеця-2018», – зазначено у тексті, підписаному військовим комісаром, підполковником Олександром Григорчуком.

Цікаво, що водночас у мальовничому козацькому селі Курені меценат отримав ще одну відзнака. Тепер бійці 58-ої окремої піхотно-механізованої бригади передали Василю Булаху символічний прапор зі своїми підписами.

Почесну місію виконав заступник військового комісара, майор Віктор Московченко.

Микола Крайненко


Обсуждение: 1 коментар

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/