Суббота, 26 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Підприємство умисно не сплатило майже 3 млн грн страхових внесків

Підприємство умисно не сплатило майже 3 млн грн страхових внесків


Завдяки вжитим заходам регіональної прокуратури та Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівської області до суду направлено обвинувальний акт за фактом умисного ухилення від сплати 2 963 120, 20 грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Про це повідомляє видання Біла хата, посилаючись на інформацію прокуратури Чернігівської області.

Прокуратура Чернігівської області здійснювала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 212-1 КК України (умисне ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування), яке розслідувалося СУ ГУ ДФС у Чернігівській області.

У ході досудового розслідування встановлено, що службові особи одного з підприємств області в період з 20.10.2016 по 21.01.2019 умисно не сплачували єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Вказані дії посадових осіб підприємства призвели до фактичного ненадходження до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування коштів у великих розмірах, а саме: на загальну суму 2 963 120, 20 грн. При цьому, підприємство мало достатню суму обігових грошових коштів, однак скерувало їх на інші потреби, не пов’язані з основним видом діяльності.

У ході досудового розслідування кримінального провадження зібрані докази, які слугували підставою для прийняття обґрунтованого рішення про його завершення.

Наразі, завдяки злагодженим діям процесуального прокурора та слідчого, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/