Понедельник, 21 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Перші юнаки осіннього призову поповнили лави Збройних Сил України


Із Чернігова до навчальних центрів Сухопутних військ Збройних Сил України відбула чергова партія призовників для проходження строкової служби. 

6 листопада в Чернігові на збірному пункті обласного військового комісаріату відбулись урочисті проводи чергової партії призовників до лав Збройних Сил України.

Напередодні призовники, для отримання права служити в армії, пройшли ретельний відбір, зокрема: прискіпливе медичне обстеження, оцінку морально-психологічного й фізичного стану, з ними були проведені тестування на предмет інтелектуального розвитку, індивідуальні бесіди тощо.

армія (2)

7З урочистою подією призовників та їхніх батьків і рідних пісенними композиціями привітали артисти Міського палацу культури, а представники військово-спортивного клубу «СОТА» (Стрільба. Орієнтування. Тактика. Альпінізм) продемонстрували для них виконання елементів рукопашного бою.

армія 3 (2)

армія (1)З привітанням та побажаннями до призовників звернувся військовий комісар Чернігівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Криворучко. Зокрема, він сказав:

– Сьогодні ви зробили важливий у своєму житті крок до змужніння, загартування душі і тіла. Служіть з честю і завжди пам’ятайте, що ми поряд з вами, завжди підтримаємо і при необхідності допоможемо.

армія 1

армія 3 (1)Слід зазначити, що цієї осені з Чернігівщини до лав Збройних Сил України та інших силових відомств для проходження строкової військової служби буде відправлено майже 500 юнаків. Як повідомили у військовому комісаріаті призов проходить планово, своєчасно і на якісному рівні.

армія4

Олександр ПАРІЙ, підполковник


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/