Вторник, 19 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Пенсіонер із Чернігова фізично працює безоплатно. Відео

Пенсіонер із Чернігова фізично працює безоплатно. Відео


На початку березня Чернігів замело снігом. Працівники комунальних служб працюють майже цілодобово без вихідних. Але вони встигають розчищати сніг, як правило, на дорогах та основних тротуарах — там, де більше людей.  Але у кожному дворі житлових масивів є доріжки, які для своєї зручності самі перехожі протоптують. І от зараз ці стежки, звичайно, ніхто з комунальників не очищує від снігу, бо не впораються.

В районі вулиць Пухова та Белова мешкає пенсіонер, який постійно, як тільки-но випаде сніг, береться до справи. Лопатою він розчищає довжелезні доріжки та й ще надає їм привабливого вигляду — робить їх рівненькими та красивими.

А звати літнього чоловіка Олексій Андрійович Любенко. У січні йому виповнилося 70 років. Служив весь час в органах внутрішніх справ — полковник міліції у відставці. Чорнобилець І категорії, інвалід ІІ групи. У свій час займався, окрім футболу, підводним полюванням. Нині — на заслуженому, як то кажуть, відпочинку, а насправді — без діла не сидить. Окрім такої «громадської» роботи, як розчищення доріжок від снігу, обробляє разом зі своєю дружиною-пенсіонеркою аж п’ять городів, які розташовані неподалік мікрорайону вулиці Кільцева.

За таку фізичну роботу пенсіонеру ніхто й нічого не платить, а він сам каже, що працює заради свого задоволення.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/