Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Пенсіонер із Чернігівщини запрошує на відпочинок у село бійців АТО


Пенсіонер Юрій Мельников, який проживає в мальовничому містечку поблизу річки Десни вирішив допомогти бійцям АТО, надавши їм можливість відпочити. Кожен бажаючий воїн АТО може відновитись після жахливих подій на Донбасі, переїхавши до помешкання пенсіонера.

Юрій переїхав до свого нового помешкання, втомившись від постійної міської метушні, адже і природа зціляє людину краще ніж  будь-які ліки, — вважає він.

Юрій Мельников не тільки чув про болючі проблеми АТОшників, але і сам знає, що таке біль. Свого часу він приймав участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та отримав значну дозу опромінення.

Як зазначає пенсіонер, — я погано бачив, приймав прописані лікарями пігулки буквально жменями, а зараз читаю книги без окулярів і про ліки навіть не згадую.

Кращими друзями для Юрія Мельникова стали ліс, озера та річки, а також земля, яку він обробляв.

Тому пенсіонер пропонує тим, хто не цурається життя в селі і хоче повернути собі душевну рівновагу та гарне здоров’я, може безкоштовно сам або з родиною жити в його оселі. Поряд з будинком є молодий сад і оброблений город, колодязь, лазня та пічка. А саме головне — будинок стоїть біля лісової зони одного із заповідних районів Чернігівщини.

Ігор БЕРЕЗИНСЬКИЙ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/