Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Патріоти Чернігова хочуть заборонити виступи промосковських артистів

Патріоти Чернігова хочуть заборонити виступи промосковських артистів


Кілька патріотичних організацій Чернігова звернулися із заявою до СБУ, міського голови та директора закладу, в якому повинні дати свій концерт співаки, що своєю діяльністю підтримують російську анексію Криму та пропагують войовничо-ворожу «русскую весну». У заяві представники громадських організацій вимагають скасувати концерти артистів, громадянська позиція яких та творчість є цілком антиукраїнськими.

ЗАЯВА

Чернігівському міському голові В. А. Атрошенку
Начальнику управління Служби безпеки України
у Чернігівській області, полковнику Гончарову Ю. О.
Директору Чернігівського міського Палацу культури ім. В.Радченка Должиковій І. О.

17 квітня у Чернігівському міському палаці культури чернігівці зможуть побачити несвіжу, давно зіпсовану тухлятину: артистів із московського Зеленограда, які не соромлячись виступають під брендом легендарних «Піснярів» (Білорусь).

У грудні 2013 р. ці аферисти підлизувалися до злочинної диктатури В. Януковича, виступаючи на Антимайдані.  Є інформація, що пізніше вони виступали з концертами в окупованому Криму.
Чи заслуговують чернігівці на споглядання та вислуховування брехливих московських аферистів, які використовуючи бренд справжніх «Піснярів», косять «бабло»?

«Це явище, з яким ми боремося, в тому числі й у судовому порядку, але бренд настільки розкручений, що ми не встигаємо «побороти» всіх шулерів», — прокоментував інформацію про гастролі «псевдо піснярів» в Україні художній керівник справжніх білоруських «Піснярів» В’ячеслав Шарапов. 

Натомість дані персонажі не соромляться вказувати, що їхні гастролі присвячені 50-ти річчю створенню гурту «Пісняри».
Але питання не тільки у якості білоруських пісень із зеленоградським акцентом. Це ще й питання сфери національної безпеки. Московські скоморохи, проштовхуючи ідею «русскаго мира» в Україні, порушують українське законодавство.

Цього року на реконструкцію Палацу український Уряд виділив мільйони гривень. Невже для того, щоб на його сцені витанцьовували артисти із Зеленограду, які у свій час веселили тітушок, що вбивали Героїв Небесної сотні і для яких Крим – «ісконно російський», і для яких взагалі «какая разніца»?

Ми, представники патріотичних громадських організацій, вимагаємо від Чернігівського міського голови припинити зеленоградську ницість – скасувати концерт «Музикантів Владимира Мулявина» (насправді під цим брендом ховається колектив Віктора Молчанова), а від керівництва СБУ — розібратися із зальотними артистами, яки чхають на українське законодавство.

Чернігівська громадська організація «Жіноча сотня Самооборони»
Братство «Благовісників» 
Чернігівський підрозділ ГО «СІЧ» 
Чернігівський осередок ВГО «Сокіл» 
Чернігівський осередок НВР «Правий Сектор» 
Чернігівський підрозділ ВГО «Самооборона Майдану»
Чернігівський осередок мережі «Вільні Люди»

Від редакції

У Російській Федерації Роспатент виніс рішення, за яким компанія ТОВ «Пісняри» (м. Зеленоград) позбавлена прав здійснювати концертну і рекламну діяльність з використанням товарного знаку «Пісняри». Арбітражний суд Москви залишив це рішення в силі.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/