Четверг, 3 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Пасажири елітного позашляховика виявились браконьєрами

Пасажири елітного позашляховика виявились браконьєрами


Лісова охорона ДП «Ніжинське лісове господарство» спільно з представниками держекоінспекції, дирекором МРП «Носівка» та громадськими активістами під час спільного рейду затримали біля села Хотинівка Носівського району автомобіль «Тoyota land cruiser». Пасажири елітного позашляховика виявились браконьєрами.

Про факт браконьєрства повідомили в ДП «Ніжинське лісове господарство». Нижче — вказані прізвища браконьєрів.

Водій і пасажир позашляховика – мешканці Києва, а супроводжував браконьєрів місцевий єгер. Під час огляду автомобіля охоронці лісу знайшли два зареєстровані карабіни, лампу-фару, тепловізор та портативний холодильник, в якому знаходилось три туші зайців.

Всі троє затриманих перебували в стані алкогольного сп'яніння, чинили опір та погрожували зброєю.

На місце події представники рейдової групи викликали працівників поліції і вже у їхній присутності брали пояснення.

А ось як розповіли активісти ГО «С14» на своїй сторінці у ФБ.

Коли автомобіль марки «Тoyota land cruiser» почав втікати у бік лісу, охоронці та активісти, почали переслідувати потужний позашляховик. Тут спрацювала заздалегідь відпрацьована тактика гарпуна та вовчої групи. Загнавши браконьєрів на вузьку лісову дорогу, бійці та лісова охорона заблокували їх рух з обох сторін. Зрозумівши, що подальші маневри неможливі з «Тoyota land cruiser» вийшов чоловік в закривавлених чоботях і відразу почав погрожувати та розмахувати посвідченням єгеря мисливсько-рибальського підприємства «Носівське».

Водій та ще один пасажир зачинилися в авто. Крізь вікна було видно, що у салоні на підлозі лежить карабін та тепловізор. Чоловіки з дорогого автомобіля вели себе зухвало: вихвалялися своїми зв'язками, комусь телефонували, погрожували активістам та відверто кепкували з екологів. Це, напевно, пояснювалося тим, що від водія пасажира та самого горе-єгеря відчувався різкий запах алкоголю... Але коли бійці «С14» провели «профілактичну бесіду», ті зрозуміли, що їх бравада і дешеві маніпуляції не діють.

Одразу почали виконувати законні вимоги, посталені інспекторами. Провівши поверхневий огляд транспортного засобу, в багажнику було виявлено три туші зайців, з яких виродки вже зняли шкіру. Там також лежала рушниця з оптичним прицілом та пристроєм для безшумної стрільби, ніж, гільзи, і більше 40 набоїв. Окрім цього на передньому пасажирському сидінні була так звана «лампофара».

Далі за викликом прибула слідча група, яка оформила та вилучила всі речові докази злочину в тому числі і автомобіль.

Браконьєрами виявилися:

Кальмук Віктор Богданович.
Раніше працював у ДП «Ліац», а нині працює в КП « Плесо» Київської міської ради — підприємство з охорони та експлуатації водного фонду. Саме на нього були зареєстровані дві одиниці нарізної вогнепальної зброї та набоїв до неї.

Плюта Сергій Григорович.
При собі мав посвідчення члена громадської організації «Захист прав і свобод громадян України». Керував транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння, без документів.

Онищик В.М. 
Єгер МРП «Носівське», який влаштовує платні сафарі для мажорів.

Ці моральні виродки, прикриваючись законом, чинять беззаконня, влаштовуючи криваві розваги в лісі. Свою ущербність вони компенсують дороговартісними іграшками та вбивством беззахисних тварин!

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/