Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Особистий кабінет і платіжки. Корисна інформація для споживачів газу


В Особистих кабінетах споживачів газу Чернігівської області вже доступні березневі квитанції на оплату послуг з газопостачання.

Нова опція «завантажити рахунок» з`явилася в грудні минулого року. Безсумнівно, це зробило сервіс зручнішим, адже дозволяє зареєстрованим споживачам отримати платіжку за газ раніше, не чекаючи на доставку поштою. Людині достатньо лише натиснути кнопку, зберегти і роздрукувати квитанцію. Треба зауважити, що послуга стає доступною після того, як закриється баланс газу і система сформує рахунки за звітний місяць, а це не раніше 10-12-го числа.

На сьогоднішній день в Чернігівській області зареєстровано понад 20 тисяч Особистих кабінетів споживачів газу, загалом по Україні  – понад 690 тисяч. Чернігівщина підключилася до онлайн-сервісу 17 листопада 2015 року. За цей час оператори контакт-центру опрацювали близько 4,5 тисячі звернень споживачів на різноманітні теми. Через онлайн-сервіси проведено понад 2 тис платежів на суму майже 774 тис грн.

Додаткова функція була запроваджена за численними проханнями споживачів газу, які надсилають пропозиції через «книгу відгуків» в своїх кабінетах. Відтепер, якщо з якихось причин квитанція не потрапила до поштової скриньки, споживач може самостійно її роздрукувати.

Рахунок за газНагадаємо, після простої процедури реєстрації, користувачі Особистих кабінетів можуть передати фактичні показання газових лічильників, заплатити онлайн за спожитий газ за допомогою платіжних онлайн-сервісів Ipay або Portmone, переглянути історію розрахунків і поточний баланс, розмір пільги та субсидії. Окрім цього, перевірити на відповідність газові прилади та лічильник, завантажити заяву-приєднання до договору на постачання газу, а також поставити запитання, залишити відгук або пропозицію, записатися на прийом до керівників або спеціалістів, тощо.

Детальніше про те, як скористатися сервісом Особистий кабінет та завжди бути в курсі своїх розрахунків за газ можна дізнатися на ПАТ «Чернігівгаз» або ТОВ «Чернігівгаз Збут».

Наталія СВИРИДЕНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/