Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Ось як насправді працює Чернігівський рибоохоронний патруль

Ось як насправді працює Чернігівський рибоохоронний патруль


Чернігівський рибоохоронний патруль за два місяці нересту викрив порушень на суму збитків більше 142,6 тис. грн.

Закінчилась нерестова заборона лову на р.Десна, а з 6 червня відкриється рибалка на р.Дніпро.

За два місяці нерестової заборони Чернігівський рибоохоронний патруль здійснив 102 рибоохоронних рейди. В ході яких викрито 263 порушень правил рибальства. Більше половини (143 правопорушення) були грубими із застосуванням заборонених знарядь лову, складено протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП, з них 7 справ з ознаками кримінального злочину. Також було зафіксовано 74 порушення любительського лову (ч.3 ст.85 КУпАП) та 9 порушень, пов’язаних з незаконним продажем риби. Крім того, складено 37 актів вилучення безхазяйного майна. У правопорушників вилучили 661,6 кг риби та 465 одиниць заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 142,6 тис грн.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що:

— до 15 червня триває «сезон тиші», тобто забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах);

— до 15 червня триває заборона на вилов раків;

— до 4 липня (включно) триває нерестова заборона на лов водних біоресурсів у новостворених водних об’єктах, а також в придатковій системі річок та інших водних об’єктах.

Прохання до рибалок – любителів та просто відпочиваючих: підтримуйте належний санітарний стан водойм, не залишайте на берегах водойм сміття та інші відходи. Про будь – які порушення правил рибальства повідомляйте на телефони «гарячої» лінії патруля 0991121344 та (0462) 937557.

Чернігівський рибоохоронний патруль, також, просить громадськість долучитися до виявлення фактів порушення в галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів суб’єктами господарювання.

У разі виявлення подібних фактів необхідно звернутися з обґрунтованим письмовим зверненням до Чернігівського рибоохоронного патруля на адресу м.Чернігів, вул.Пятницька,69, ін.14005.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/