Середа, 24 Квітень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Оприлюднені перші підсумки «грошових» декларацій

Оприлюднені перші підсумки «грошових» декларацій


Станом на 02.04.2018 року близько 5 тис. мешканців Чернігівщини вже подали декларації про майновий стан та доходи, отримані протягом 2017 року. Вони задекларували майже 345 млн грн доходів.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

Серед декларантів, 15 — задекларували понад 1 млн гривень. Ними задекларовано 61,5 млн грн доходів та визначено до сплати в бюджет 134,3 тис. грн податку з доходів фізичних осіб та 17,2 тис. грн військового збору.

Серед декларантів 2,6 тис. осіб мали обов’язок подання декларації та самостійно визначили до сплати в бюджет близько 5 млн грн податку з доходів фізичних осіб та 1,1 млн грн військового збору.

З правом на отримання податкової знижки звернулося понад 2 тис. громадян, яким буде повернуто з бюджету більше 3,7 млн гривень.

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області звертає увагу, що до завершення кампанії залишилося менше місяця. Тобто, обов’язковим декларантам необхідно подати декларацію до 1 травня поточного року.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/