Четверг, 18 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Онкологи впроваджують оздоровчий туризм

Онкологи впроваджують оздоровчий туризм


Онкологи Чернігівського обласного онкологічного диспансеру на правах членів Української асоціації медичного туризму взяли участь у VI Міжнародному конгресі медичного туризму, який відбувся з 2 по 4 жовтня в Києві в межах MTEC (Medical Travel Exhibition & Conference).  
На думку ряду міжнародних експертів, відбулася значуща для галузі медичного та оздоровчого туризму України подія: з одного боку, вона знайомить співвітчизників з успішним досвідом зарубіжних провайдерів медичних послуг (серед них представники із Західної Європи, Прибалтики, Індії, ОАЕ), з іншого, залучає в Україну пацієнтів із-за кордону.
Головне, що приваблює іноземного медичного туриста в Україні, – це унікальні послуги, які з різних причин недоступні або ж вкрай вартісні в інших країнах світу. Це цілий ряд нішевих напрямків − IVF (екстракорпоральне запліднення), стоматологія, офтальмологія, корекція дитячого церебрального паралічу, складні операції на серці, SPA & Wellness, пластична хірургія й естетична медицина.
Особливе місце серед інших займає клітинна терапія. Фахівці зібрання відзначають, що конкурентна боротьба між лідерами медичного туризму розпалюється, і місцевим урядам доведеться вживати серйозних заходів для підтримки на плаву своїх галузей. Йдеться про багатомільярдні інфраструктурні вкладення, а також про спрощення візового режиму для пацієнтів та тих, хто їх супроводжує, правовий захист, боротьбу з криміналом і підвищення безпеки іноземних гостей.
Як зазначив лікар хірург-онколог Олександр Заїка, який представляв Чернігівський обласний онкологічний заклад, на конгресі  охоплювалось широке коло питань, пов’язаних із розвитком медичного та оздоровчого туризму. Зокрема висвітлювались фактори міжнародної акредитації медичних закладів, міжнародного медичного страхування, маркетингу, алгоритм формування бренду, позиціонування – від експертів галузі, а також медичні інновації, в тому числі й найновіші та перспективні методи лікування – від представників потужного кола медичних клінік.

Олександр Заїка

Конгрес медичного туризму є надзвичайно корисним для практикуючих лікарів, адже вони мають можливість дізнатися про останні медичні напрацювання та перейняти досвід напрацювань, котрі використовуються у провідних клініках світу.

Участь у зібранні такого формату дозволяє розширити коло міжнародних партнерів, отримати інформацію про розвиток в’їзного медичного туризму та надає можливості поєднання туристичних послуг з оздоровленням.
За даними Euromonitor International:
− глобальний ринок медичного туризму в 2017 році був оцінений у 15 млрд доларів  США;
− очікується, що протягом 2018−2023 років він буде рости щорічно на 8,5%;
− розвиненим країнам (Японії, США, Великобританії, Німеччини, Франції, Швейцарії), котрі володіють високими технологіями і відмінно підготовленим, мотивованим персоналом, що жорстко дотримують стандарти якості та безпеки, вже є що запропонувати світові;
− при цьому прогнозується, що в найближчі п’ять років ключовими гравцями на ринку медичного туризму стануть країни, що розвиваються, – як-от Індія, Південна Африка, Таїланд.
І лише об’єднання зусиль дає шанс зайняти Україні значуще місце на глобальній карті в’їзного міжнародного туризму.
Уляна Ковальчук


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/