Неділя, 22 Липень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«Онкологічну» безкоштовну консультацію можна отримати 20 жовтня

«Онкологічну» безкоштовну консультацію можна отримати 20 жовтня


У Чернігівському обласному онкологічному диспансері 20 жовтня традиційно пройде «День відкритих дверей». Нагадаємо, що з 2005 року цього дня проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

Як зазначив головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб, така масштабна кампанія пов’язана з тим, що рак із року в рік лише молодіє. Саме тому у всьому прогресивному світі намагаються всіляко привернути увагу до необхідності раннього виявлення раку молочної залози.

Завідувач поліклінічного відділення онкодиспансеру Олександр Заїка акцентував увагу на тому, що 20 жовтня буде задіяно весь лікарський потенціал мамологічної допомоги онкодиспансеру. А також, щоби уникнути черг та непорозумінь, розповів про алгоритм проходження безкоштовного обстеження. Порядок полягає в тому, що безкоштовний консультативний прийом громадян онкологами-мамологами проводитиметься в поліклініці облонкодиспансеру – з 9.00 до 15.00.

Безкоштовні ультразвукові (УЗД – апарат) та мамографічні дослідження (мамограф) молочних залоз проводитимуться лише після проведення консультативного огляду громадян лікарем-мамологом та виключно за направленням фахівця.

Більш детальну інформацією можна отримати, звернувшись до реєстратури поліклінічного відділення облонкодиспансеру за телефоном: (0462) 5-30-07.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/