Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Одвічне парадоксальне поєднання прекрасного і трагічного очима митця

Одвічне парадоксальне поєднання прекрасного і трагічного очима митця


Наприкінці квітня садиба Михайла Коцюбинського, що в Чернігові,  запросила в черговий раз до себе прихильників витонченого влучного слова письменника та вишуканої музики. Ті, хто завітав до музею цього разу, відчули незвичайний смак коктейлю натхнення і творчості, долучившись до дружнього кола учасників п’ятої зустрічі у межах літературно-мистецького проекту «Імпрези у Коцюбинського».

«Цвітуть яблуні. Сонце вже стало і золотить повіт­ря. Так тепло, так радісно. Птахи щебечуть під блакит­ним небом. Я машинально зриваю цвіт яблуні і прикла­даю холодну од роси квітку до лиця. Рожеві платочки от грубого дотику руки обсипаються і тихо падають до­долу. Хіба не так сталося з-життям моєї дитини?»

Це уривок з етюду Михайла Коцюбинського «Цвіт яблуні», який майстерно прочитав Дмитро Мельниченко.

96960314Учасники поринули у драматичний світ етюду М.Коцюбинського «Цвіт яблуні» та разом з його персонажами вкотре спробували осягнути багатогранність людської душі, зрозуміти одвічне парадоксальне поєднання прекрасного і трагічного, поглянути на людські взаємини очима митця.

Традиційна музична сюжетна лінія вечора, як завжди, дозволила на годину відмежуватися від проблем світу сьогодення та допомогла зануритися в художній простір творів М.Коцюбинського.

S2560004Автор і ведучий літературно-мистецького проекту «Імпрези у Коцюбинського» вчений секретар музею Дмитро Мельниченко.

S2560005Музичні твори виконували студенти Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького: Артем Бриль, Сергій Тураш, Анастасія Притула, Світлана Ятченко та інші.

КлцюбинськийЗустрічі у межах літературно-мистецького проекту «Імпрези у Коцюбинського» продовжуються. Дізнатися про заходи можна на офіційному сайті музею http://kotsubinsky.org , або за телефонами: (04622) 4-10-03; (097) 465 70 91; (063) 065 61 49.

Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/