Суббота, 27 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Обстріл у Мар’їнці та допомога захисникам у Красногорівці від чернігівців


Команда Чернігівського Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» передала допомогу захисникам України на бойові позиції в Красногорівку, Мар’їнку, а також в розташування в Луганській області.

Про це повідомляє керівник Руху «Справедливість» у Чернігівській області Оксана Голубова.

АТО (1)«Наші волонтери розповідають, коли виїжджали з Мар’їнки – почався обстріл. Вони там, практично, не стихають, незважаючи на так зване перемир’я», – сказала вона.

АТО (2)

АТО (8)Волонтери передали допомогу захисникам під Красногорівкою від чернігівських підприємців. Цього разу без пригод, не стріляли, як минулого разу 30 серпня. Також одержали замовлені речі добровольці і в Луганській області.

АТО (6)

АТО (7)Як повідомлялося, чернігівські волонтери Руху «Справедливість» везли в зону АТО на замовлення ліки від простуди, маскувальні сітки і 1000 порожніх мішків для будівництва укріплень, а бійцям добровольчих батальйонів – гумові чоботи, теплий одяг, спальні мішки, рації, мастило, тосол, масла і автозапчастини для техніки, а також – чайники, посуд, миючи засоби та інше.

На першому фото: терикон, з якого проросійські сили ведуть обстріл


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/