Вівторок, 13 Листопад 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Нову кінострічку про Героя України презентували в Чернігові. Відео

Нову кінострічку про Героя України презентували в Чернігові. Відео


У чернігівському міському кінотеатрі «Multiplex» вперше на теренах України організатори представили глядачам свою нову кінострічку – документальний фільм «Міф».

Фільм розкриває історію життя Василя Сліпака — оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом, активного учасника Революції Гідності, волонтера, добровольця та українського воїна за позивним «Міф», який в червні 2016 року під час виконання бойової задачі на Сході України загинув від кулі снайпера.

Як зазначив режисер фільму «Міф» Леонід Кантер, — це проста людина, звичайна людина, але неймовірно талановитий, неймовірно любляча людина і коли глядачі знайомляться з цією людиною ближче завдяки цьому фільму, то вони починають думати над тим, що вони насправді в цьому житті роблять. Я думаю, що це – дуже потужний приклад, яким треба бути насправді.

На презентації була присутня і головна героїня кінострічки Галина Клемпоуз, яка добре знала Василя Сліпака та воювала з ним на Сході України.

Місцеві мешканці залишилися дуже задоволеними фільмом, для них він виявився досить емоційним.

В подальшому презентація фільму відбуватиметься у більш ніж тридцятьох великих містах України, а офіційний показ в кінотеатрах країни відбудеться з 8 лютого цього року.

Міф_фільм (3)

Ігор Березинський


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/