Суббота, 11 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Нова стратегія безпеки України: зниження напруженості з РФ

Нова стратегія безпеки України: зниження напруженості з РФ


Як повідомили в прес-службі Президента України, проект документу з нової Стратегії безпеки України передбачає розвиток стратегічних відносин з ЄС, США і державами блоку НАТО, які визначені як «ключові іноземні партнери».

Стратегія національної безпеки України, яку в п'ятницю представили на засіданні Ради національної безпеки і оборони (РНБО), передбачає заходи щодо зниження напруженості у відносинах з Росією. Про це повідомила прес-служба глави української держави.

— Пропонується вжити заходів для зменшення ймовірності ескалації конфлікту з РФ і напруженості в двосторонніх відносинах, — йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, документ передбачає розвиток стратегічних відносин з ЄС, США і державами блоку НАТО, які визначені як «ключові іноземні партнери».

— Проект стратегії був розроблений відповідною робочою групою та представлений, зокрема, в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі в грудні минулого року, де отримав позитивну оцінку, — сказано в повідомленні.

Крім того, проект передбачає «відновлення миру і державного суверенітету на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, здійснення комплексу міжнародно-правових, політико-дипломатичних, гуманітарних та економічних заходів «Крим — це Україна».

За словами секретаря РНБО Олексія Данилова, в основу документа була покладена виборча програма Президента України Володимира Зеленського, яку «підтримала переважна більшість населення країни».


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/