Середа, 20 Березень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Нова книга редактора газети «Світ-інфо» Петра Антоненка «Стріла»

Нова книга редактора газети «Світ-інфо» Петра Антоненка «Стріла»


Петро Антоненко, засновник і редактор Чернігівсьокї обласної газети «Світ-інфо», здавна пише прозу, а інколи й поезію. Він лауреат обласної літературно-мистецької премії імені Михайла Коцюбинського. Видав свого часу дві книги, обидві в обласній «Просвіті», — «Бабине літо» (1994) і «Свіча» (2001). У першій — проза: оповідання, етюди. У другій — кілька оповідань з першої книги, а також уперше опубліковані повість «Вересень» і поезії, написані незадовго до виходу книги. Майже всі прозові твори написані у 1980-ті роки, але цілком сьогоденні за звучанням.

І ось нова книга автора — «Стріла». Вона видана за обласною програмою підтримки книгодрукування на Чернігівщині, увійшла до числа переможців відбору за цією програмою на 2017 рік. Загалом того року було видано за програмою 11 книг місцевих авторів. Усі книги вийшли в Житомирі, у видавництві «Бук-Друк», яке виграло тендер на випуск цих книг.

Перша частина книги «Стріла» повністю відтворює попередню книгу «Свіча», в другій частині — проза, яка частково була в книзі «Бабине літо», а також прозові твори, які раніше взагалі не друкувалися. Також додано цикл поезій, які, власне, є текстами бардівських пісень, написаних свого часу автором.

Читачі нашого видання вже знайомі з деякими творами автора.

Із книгою «Стріла» ви можете ознайомитися в культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» (Чернігів, вул. Шевченка, 9). А також можете завантажити книгу й насолоджуватися читанням творів:

Стріла. Петро Антоненко

На першому фото — Петро Антоненко. Портрет відомого чернігівського фотохудожника, покійного Валерія Шайгородського


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/