Воскресенье, 24 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Ніжинські лісівники зі школярами дбайливо потурбувалися про птахів

Ніжинські лісівники зі школярами дбайливо потурбувалися про птахів


Шпаківні – не лише оселя для птахів, але і один із найбільш ефективних та безпечних для природи біологічних методів боротьби зі шкідниками. У заказнику «Заячі сосни», під Ніжином, працівники ДП «Ніжинське лісове господарство» та адміністрація регіонального ландшафтного парку «Ніжинський» організували для дітей екологічний захід, приурочений до Міжнародного дня птахів. 

Повернення птахів символізує прихід весни, а з нею – і тепла.

Наразі багато видів птахів знаходяться під загрозою зникнення. Відтак, аби привернути увагу людства до проблеми збереження пернатих в 1906 році було підписано Міжнародну конвенцію з охорони птахів.

За словами директора РЛП «Ніжинський» Сергія Мельниковича, метою проведення заходу є втілення біологічного методу боротьби з шкідниками (розміщення на деревах дуплянок) та залучення молоді до збереження природного середовища.

До лісової акції долучилися діти віком від 11 до 14 років з різних шкіл та з Ніжинського дитячого центру розвитку «Успіх».

«Дітям було цікаво знати які шкідники існують і як вберегти наші ліси від них без шкоди для природи, - розповідає головний лісничий ДП «Ніжинське лісове господарство» Володимир Костирко. – Ми наочно показали дітям як виглядає верхівковий короїд, пояснили навіщо потрібно допомагати птахам з оселею, та чому саме біологічний метод боротьби зі шкідником є найбільш безпечним для природи. Також дітям пояснили які переваги мають дуплянки серед інших штучних гнізд».

Робота зі встановленням шкпаківень на свіжому лісовому повітрі, заміська тиша та весняне тепло перетворило працю на відпочинок. Окрім цікавої інформації та позитивних емоцій з рук організаторів весняної акції діти отримали подяки та подарунки.

 

За інформацією ДП «Ніжинське лісове господарство»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/