Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Ніколи не поспішайте судити інших за зовнішніми ознаками. Відео

Ніколи не поспішайте судити інших за зовнішніми ознаками. Відео


Чудова маленька дівчинка тримала в руках два яблука. До кімнати увійшла її мама і з посмішкою запитала свою маленьку принцесу:

«Доню, ти не могла б дати своїй матусі одне з двох яблук?».

Дівчинка протягом декількох секунд подивилася на маму, а потім раптово надкусила одне яблуко, а потім швидко інше.

Жінка відчула, як посмішка застигає на її обличчі і намагалася не показувати своє розчарування. Вона засмутилася, що її улюблена донечка не побажала з нею ділитися.

І раптом дівчинка простягнула одне з надкушених яблук і сказала: «Мама, візьми ось це, воно більш солодке!»

Незалежно від того, наскільки ви доросла, досвідчена і обізнана людина, ніколи не поспішайте судити інших. Дайте їм можливість порозумітися. Те, що ви бачите, може бути дуже оманливе. Часто ми бачимо лише загальну картинку, і в той час ми помиляємося в істинних мотивах дій іншої людини.

Тож нехай в наступному році навколо вас будуть люди, які готові не тільки відкусити купу яблук, але і віддати найсолодше і найсмачніше вам і нехай поруч з вами будуть люди, для яких ВИ готові віддати найкраще. І вже зовсім добре, щоб ці люди гуртувалися. З новим роком друзі! Шануйте і любіть одне одного.

З Новим роком Вас вітаємо! Хай скоріше у нашій країні буде МИР, і в кожній оселі ─ спокій та злагода!  Любові, добра, здоров`я кожній родині.

Редакція


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/