Вторник, 20 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Ніхто в МВФ не зважив на позицію Російської Федерації щодо України

Ніхто в МВФ не зважив на позицію Російської Федерації щодо України


Україна вперше в історії отримала третій транш МВФ у рамках однієї програми. Про це в ефірі телеканалу «Чорноморська ТРК» заявив народний депутат VII скликання Олег Канівець.

«В рамках однієї програми Україна ще ніколи не отримувала три транші від МВФ. Або один, або два, потім, в силу невиконання Україною своїх зобов’язань, програма просто згорталась. На цей час, можна сказати, що це є деякий поступ з боку МВФ, аванс. Те, що Рада директорів Міжнародного валютного фонду затвердила рішення про продовження фінансування української сторони і в Україну надійде 1 млрд доларів, є певним успіхом і уряду Гройсмана, і президента Порошенка», — переконаний Канівець.

kanivec«Цей транш буде скерований в резерви НБУ, для того, щоб НБУ міг робити інтервенції на валютний ринок для стабілізації курсу долара. Ми бачимо, що за останні три тижні гривня дуже девальвувала. І практично з 25 гривень за один долар вона впала до 27. Але ринок вже почав реагувати на новину про новий транш, і ми вже бачимо, що гривня починає стабілізуватись в межах позначки 26.1-26.2. Поступлення цих коштів для України є дуже важливим. І навіть супротив Росії, яка теж входить у Раду директорів МВФ, на нас не позначився. Ніхто не зважив на позицію Російської Федерації. Це теж є маленькою перемогою для України», — наголошує Канівець.

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/