Вівторок, 23 Жовтень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Нев’януча пісня любові. Київський театр оперети — у Чернігові

Нев’януча пісня любові. Київський театр оперети — у Чернігові


«Слов'янські театральні зустрічі»–2017, день четвертий.

Музика і співи, що лунали цього фестивального вечора зі сцени Чернігівського театру, не просто дарували людям чудовий, піднесений настій, вони зачаровували, викликали захоплення і бажання, щоб це феєричне свято було нескінченним. А створили його артисти Київського Національного академічного театру оперети, справжні високопрофесійні майстри сцени, які презентували чернігівським глядачам свою розкішну оперету Імре Кальмана «Графиня Маріца».

Maritsya-театр-Київ-оперета (1)У цьому спектаклі все було розкішним: дивовижна музика, сповнена колоритних угорських мотивів; прекрасне звучання вокальних партій та хорових композицій; яскравий хореографічний супровід, побудований на мелодіях запального чардашу; вишукана атмосфера світського життя, передана завдяки цікавому сценографічному оформленню та барвистим стильовим костюмам виконавців головних ролей і ролей другого плану. Та, власне, не було ніякого другого плану у цьому фантастичному сценічному дійстві. Тут все співало про любов, все було проникнуте любов’ю до музики, все говорило про невмируще, непідвласне рокам високе мистецтво, яке звеличує правічну нев’янучу пісню кохання.

Заполонені високою акторською майстерністю киян глядачі довго не відпускали артистів зі сцени, вшановуючи їх невгамовними оваціями та вигуками «Браво!»

Вітаючи столичних гостей хлібом-сіллю перед початком вистави, голова оргкомітету фестивалю Сергій Мойсієнко зазначив, що це велика честь – мати можливість включити до фестивальної програми одну з найкращих робіт Національної оперети. Під час вручення режисеру-постановнику, народному артисту України Богдану Струтинському Диплому учасника фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» заступник голови оргкомітету Андрій Бакіров – під невщухаючі оплески – висловив глибоку вдячність за представлення на чернігівській сцені театральної роботи найвищого ступеню якості.

Щиро вітаємо талановиту творчу команду Київського Національного академічного театру оперети з успішною презентацією на фестивалі своєї сучасної інтерпретації «угорської рапсодії» Імре Кальмана та бажаємо нових творчих висот і досягнень у царині вітчизняного театрального мистецтва.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/