Понедельник, 3 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Непрокурорські ігри відбулися на Чернігівщині

Непрокурорські ігри відбулися на Чернігівщині


На Чернігівщині відбувся турнір з міні-футболу серед команд органів прокуратури області.

З метою збереження та примноженя кращих прокурорських традицій, виховання на них молодого покоління прокурорів і слідчих, популяризації здорового способу життя у суботу 16 червня 2018 року серед команд органів прокуратури області Чернігівщини проведено змагання з міні-футболу.

Команди було сформовано за територіальним принципом – Бахмацької, Менської, Ніжинської, Прилуцької, Чернігівської місцевих прокуратур та прокуратури Чернігівської області.

Усі учасники змагань продемонстрували високий рівень футбольної майстерності, який вимагає неабиякої фізичної підготовки. У напруженій та інтригуючій боротьбі кожна з команд показала цікавий та змістовний футбол.

За результатами турніру перше місце посіла збірна Менської місцевої прокуратури, друге – прокуратури Чернігівської області, третє – Ніжинської місцевої прокуратури.

Турнір засвідчив, що прокурори у цей скрутний для держави та суспільства час єдині, фізично загартовані і організовані люди, які ведуть здоровий спосіб життя, що є прикладом для наслідування.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/