Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Не вдалося поїхати до Росії з підробленим паспортом

Не вдалося поїхати до Росії з підробленим паспортом


Городнянським відділом Менської місцевої прокуратури Чернігівщини скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця Вінницької області, якийнамагався перетнути кордон з підробленим паспортом.

Достовірно знаючи, що паспорт громадянина України, виданий на ім'я іншої особи, є підробленим, знаходячись в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Сеньківка», під час проходження паспортного контролю при виїзді з України до Російської Федерації чоловік пред'явив інспектору прикордонної служби «Гірськ» завідомо підроблений документ.

Згідно висновку експерта на першій сторінці вказаного паспорту була замінена фотокартка способом відокремлення попередньої фотокартки від бланку паспорта та вклеюванням нової фотокартки, а також на п’ятій сторінці даного паспорта у місці розміщення відтиску конгревної печатки у правому верхньому куті фотокартки зімітовано відтиск конгревної печатки.

Дії вказаного громадянина у ході досудового розслідування кримінального провадження кваліфіковано за ч. 4 ст. 358 КК України як використання завідомо підробленого документу.

Судовий розгляд триває.

Юлія Червонюк,

начальник Городнянського відділу Менської місцевої прокуратури молодший радник юстиції 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/