Суббота, 20 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Не дивлячись на травму, наш співвітчизник повернеться на поле

Агент півзахисника «Вест Хема» Андрія Ярмоленка Вадим Шаблій заявив, що травма українця виявилася не такою серйозною, як здавалося раніше.

Як повідомляє у Телеграм-каналі Чернігівський спорт, з посиланням на видання zbirna.com, згідно з найгіршими прогнозами лікарів, наш співвітчизник повернеться на поле вже через три тижні. Таким чином, футболіст зможе взяти участь у матчах відбору на чемпіонат світу 2022 року в Катарі проти Франції, Фінляндії та Казахстану, які відбудуться в березні.

Раніше в британських ЗМІ з'явилася інформація про те, що Ярмоленко може більше не зіграти в нинішньому сезоні через розтягнення зв'язок коліна. Він отримав це пошкодження на початку другого тайму матчу 1/8 фіналу Кубка Англії проти «Манчестер Юнайтед» (0:1).

Андрій вийшов у стартовому складі на позиції центрального нападника і був замінений на 54-й хвилині за рахунку 0:0. Авторитетний статистичний порталі WhoScored поставив йому оцінку 6,2 за цей поєдинок. Без українця «Вест Хему» не вдалося здолати МЮ, який вийшов у чвертьфінал завдяки голу Скотта Мактомінея.