Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Найбільший дитячий садок Чернігова отримає нові дитячі майданчики

Найбільший дитячий садок Чернігова отримає нові дитячі майданчики


Один із найбільших і найстаріших дошкільних навчальних закладів Чернігова – ДНЗ № 53 – отримає новий ігровий простір.

Народному депутату України від 205 округу Олегу Семінському вдалося залучити 1 мільйон 470 тисяч гривень державної субвенції на ремонт приміщення та дитячих майданчиків.

«Дитячий садочок № 53 – найбільший у Чернігові, однак у міського управління освіти сюди чомусь ніяк не дійдуть руки. Мабуть, через те, що дошкільний навчальний заклад розташований на периферії – в мікрорайоні «Коти», — написав у себе на сторінці в Фейсбук нардеп Олег Семінський. – Як не прикро, але до цього часу дітвора бавиться на майданчиках, яким вже скоро пів століття стукне. Свого часу до мене, як до народного депутата від округу, звернулися батьки з проханням посприяти в оновленні дитячих ігрових майданчиків. Сьогодні я приємно здивований тим, що виправдав і навіть перевершив їхні очікування».

За словами Семінського, дошкільний навчальний заклад отримає 1 мільйон 470 тисяч гривень державної субвенції на ремонт приміщення та дитячих майданчиків. Нардеп домовився із батьками, що буде разом контролювати процес бюджетних витрат і якість виконаних робіт.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/