Понедельник, 26 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Навіщо Борис Приходько видалив коментарі у Фейсбук? 

Навіщо Борис Приходько видалив коментарі у Фейсбук? 


Народний депутат Верховної ради, банкір Януковича та спільник Гонтарєвої у справі розкрадання державного майна в особливо великих розмірах (більше 2 млрд гривень) Борис Приходько видаляє незручні запитання на своїй сторінці у Фейсбук.

Пікантною ситуацією у цьому є те, що це саме ті запитання, які ставлять жителі 210-го виборчого округу,  про яких він обіцяв піклуватися та відстоювати їхні інтереси.


Як бачимо, такі запитання стали зовсім незручними для пана Приходька, і, звісно, він їх видалив. Йдеться насамперед про питання щодо виплат заробітної платні членам ДВК 210 округу, які й досі не отримали зароблених коштів. Те, що коментарі видалені, ви можете переконатися особисто, зайшовши на сторінку пана Приходька.

Нагадаємо, у цій ситуації із невиплатою коштів членам ДВК 210 округу, як повідомляли численні ЗМІ, задіяний штаб Бориса Приходька. Чи, бува, не вирішив нардеп таким чином помститися виборцям округу за те, що вони за нього не проголосували, незважаючи на новопризначений «ручний» для самого Приходька склад ОВК?

А ще подейкують, що виборча кампанія обійшлася Приходьку дуже-дуже дорого, навіть у десятки мільйонів. Не дарма ж, під час виборчої кампанії в поліції реєструвалися заяви про підкуп виборців якраз штабом Приходька.

Тож чи не для цього зберігалися гроші, які були знайдені у сейфі ОВК?


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/