Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Навіщо Україні Професійний Уряд? Про це говорили в Чернігові


Професійний УрядУ Чернігові започаткували ініціативу Професійного Уряду. А члени Ради Професійного Уряду презентували чернігівцям історії успіху і досвід роботи ініціативи та домовились з представниками органів влади про можливу співпрацю.

Член Ради Ініціативи «Професійний Уряд», координатор Асоціації випускників програми ЄС Еразмус Мундус Олена Чепурна та член Ради Ініціативи «Професійний Уряд», координатор Спільноти випускників програми «Всесвітні студії», член Правління Кембриджської спільноти України Артем Шаіпов розповіли про успіхи своєї ініціативи, починаючи з березня 2014 року.

Професійний Уряд в Чернігові

Таким чином вже 1536 випускників долучились до проекту. Отримано 83 запити від органів державної влади із проханням про добір професійних кадрів. Більше 720 резюме було надано на розгляд влади. 32 молодих спеціалістів отримали посади в українському Уряді та безпосередньо долучились до публічного адміністрування. Ініціатива допомогла знайти якісні кадри для таких органів влади як Адміністрація Президента, Кабінет Міністрів, Верховна Рада, СБУ, Нафтогаз та ін.

Університети Професійного Уряду

«Наша робота починається з того, що до нас надходить запит з органу влади з певними експертними вимогами, – розповідає Олена Чепурна, – Далі ми робимо розсилку по наших базах випускників і отримуємо певну кількість резюме, опрацьовуємо їх і впродовж доби-дві надаємо органу влади декілька варіантів резюме для вибору. І вже потім з людьми зв’язуються, спілкуються і працевлаштовують їх. До речі був запит з Козелецької міськради, куди надіслано 2 резюме. Але, на жаль, про їх подальше працевлаштування поки не відомо».

Кількість заявок

Начальник інформаційного департаменту облради Олександр Соломаха запропонував поділитись озвученою інформацією з членами Асоціації міст і сіл Чернігівщини, на що експерти з радістю погодились. А начальник Департаменту інформаційної політики ОДА Андрій Подорван запропонував розглянути стажування та обмін досвідом для тих працівників органів влади, що вже працюють і прагнуть розвиватись.

За результатами заходу всі учасники круглого столу не тільки обмінялись ідеями, а й домовились про подальші дії співпраці органів влади з ініціативою.

Організатор заходу та заступник Голови політичної партії «Демократичний Альянс» Ігор Андрійченко підтримує ініціативу та вважає її доречність в українському суспільстві.  «Я переконаний, що люди які отримали закордонну освіту та мають друзів у десятках країн світу володіють набагато ширшим кругозором та можуть реалізовувати ті можливості, наприклад, по залученню інвестицій, які нам, на перший погляд, здаються надскладними» — зазначив Ігор.

Геннадій ВИСОЦЬКИЙ

Додаткова інформація прес-служби Чернігівської обласної організації Політичної партії Демократичний Альянс: 

Ініціатива “Професійний Уряд” ( http://proukrgov.info/) ─ це ініціатива понад 1500 випускників провідних університетів світу, які повернулися і працюють в Україні в провідних міжнародних компаніях, НУО, аналітичних центрах, фінансових установах тощо. Знання та компетентності, отримані в стінах Гарвардського університету (США), Кембриджського університету, Оксфордського університету, Лондонської школи економіки (Великобританія), бізнес-школи INSEAD (Франція, Сингапур), Колумбійського університету (США), Чиказького університету (США), Університету Джорджтауну (США), університету «Коледж Європи» (Брюгге, Бельгія та Натолін, Польща), в рамках програми ЄС Erasmus Mundus, програми стипендій ім. Едмунда С. Маскі та багатьох інших, у поєднанні з досвідом роботи у міжнародному середовищі стануть вагомим внеском у розвиток України.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/