Понеділок, 18 Червень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Національний конкурс краси Княгиня України 2017 — у Чернігові

Національний конкурс краси Княгиня України 2017 — у Чернігові


З давніх часів прообразом мудрої жінки вважалася та, що вміло тримала важіль правління та знала межу, за яку не переступали ані її розум, ані вродлива постать. Завдяки їй українська земля могла сміливо вважатися княжою, бо не кожну державу під своїм ліктем тримала жінка. І було дане ім'я їй: Княгиня Ольга.

Дружина великого воєначальника та дипломата Князя Ігора. Саме Ольга відкрила шлях до закордонних стосунків. Навчила своїх підопічних шанувати слово Боже. І першою охрестилася на теренах країв Візантійських. Всім своїм серцем вона жадала розвитку землі руській, впровадження сталих традицій та власною вродою полонила душі й очі величних мужів.

А своєю хитрістю проучала ворогів. Всього у ній було до волі. І воля була сильною. І доля по-жіночому складна. Проте, мужності цій «слабкій» жінці не займати.

Сьогодення вабить неабиякими управителями славної України. Поряд з ними знаходяться й чарівні жінки. Від котрих часто йде енергія, що має вплив на те чи інше рішення, від якого залежить майбуття українського народу. І варто знати, що долю нації у своїх долонях тримає мудра, гарна й чарівна особистість.

Тому, вже дванадцятий рік поспіль Україна обиратиме свою княгиню, що могла би стати в один ряд з незрівнянною Ольгою. Всі найголовніші претендентки на це звання зберуться на просторах Чернігівської землі, щоб довести свою першість.

На що, впевнено можна сказати, кожен з нас очікує з нетерпінням.  Отож, не прогавте свято краси, ерудиціі та грації: дванадцятий національний конкурс краси «Княгиня України 2017».

Гранд-фінал XII Національного конкурсу краси «Княгиня України» відбудеться в Чернігові 23 грудня 2017 року в обласному драмтеатрі ім.Т.Шевченка. Про це заявив Генеральний продюсер конкурсу Олександр Главацький під час свого перебування у славетній північній столиці нашої країни.

«Як не в древньому місті, схили якого пам'ятають і ті давні часи, і тих князів та княгинь, які творили історію нашої неньки України. Адже саме славетний Чернігів протягом століть був центром одного з найбільших князівств Київської Русі», — зазанчив Олександр Главацький.

Під час проведення робочої наради Генеральний продюсер представив Виконавчого директора конкурсу в Чернігові — громадського діяча, члена Національної спілки журналістів України Олександра Майшева.

Ведучим, як завжди, буде незрівнянний шоумен Діма Коляденко. Також свій запал покаже молодий виконавець Роман Скорпіон, а хедлайнером Гранд-фіналу буде заслужений артист України Віталій Козловський. Також гостей буде розважати переможниця вокального телешоу «YOUNG VOICE Of MUSIC BOX» на каналі MUSIC BOX - Ольга Олексюк.

Конкурс проходитиме за підтримки Чернігівської обласної та міської влади.

Ви також можете потрапити на конкурс, надсилайте свої фото через розділ кастинг.

Заповнюйте анкету та надсилайте на email: 707s@ukr.net або можете заповнити анкету онлайн.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/