Четвер, 16 Серпень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Настав час переформувати ЦВК

Настав час переформувати ЦВК


Слід очистити Центральну виборчу комісію від агентів впливу Російської Федерації, інакше втручання цієї держави у вибори в Україні, котрі повинні відбутися у 2019 році, неминучі.

На цьому наголосив Валентин Наливайченко — лідер руху «Справедливість».

«Щоб такого втручання не було, СБУ і Президент мають зробити два важливих кроки: очистити ЦВК та розслідувати так звану справу про «чорну касу» Партії регіонів. Ще в 2014 році були допитані всі, хто фальшував вибори, а їхні свідчення задокументовані», — зазначив політик в ефірі телеканалу «Україна».

Наливайченко зауважив, що має власний план, як позбутися втручання в українські вибори.

«Мій план такий... До ЦВК мають прийти нові люди, прозоро і чесно вибрані широкою громадськістю. Має бути затверджений новий виборчий кодекс, і не в останній день перед виборами. З прозорою процедурою голосування. Щоб не підтасовували і не підробляли протоколи. Щоб стояли відеокамери на виборчих дільницях, і щоб кожен громадянин України дізнавався про результати голосування за кілька годин. А не як зараз, через кілька місяців чи тижнів», — зауважив Валентин Наливайченко.

На переконання лідера «справедливого руху» пряме зобов’язання влади — зробити все можливе і неможливе для забезпечення чесного і прозорого волевиявлення українців.

«Щоб не було втручання ні Москви, ні інопланетян, очистіть ЦВК від агентів впливу Росії і наведіть нарешті порядок. Не потрібно лякати громадськість «зовнішніми втручаннями» — зробіть так, щоб не було внутрішнього втручання», — підкреслив політик.

Зазначимо, що згідно із законодавством, наступні вибори Президента повинні відбутися 31 березня 2019 року. А 27 жовтня 2019 р. повинні також відбутися наступні вибори до Верховної Ради. 

За орієнтовними розрахунками Центральної виборчої комісії, обсяг видатків на вибори становить 1 млрд 948 млн 300 тисяч гривень. 

Цей розрахунок, проведений для підготовки бюджетної резолюції на 2018—2020 роки, Центральна виборча комісія надала у Міністерство фінансів. Зокрема, для проведення першого тура президентських виборів, за розрахунками ЦВК, необхідний 1 мільярд 330 мільйонів 300 тисяч гривень, а другого – 618 мільйон гривень.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/