Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Настав час, коли УПЦ (МП) має вказати належність до російської церкви

Настав час, коли УПЦ (МП) має вказати належність до російської церкви


Спливає термін, коли Українська православна церква (Московського патріархату) має змінити назву і вказати свою приналежність до Російської церкви.

Чотири місяці визначені Законом України №5309 для перейменування української філії Російської православної церкви (РПЦ) у назву, яка б відповідала дійсності сьогодення та історичної справедливості.

Згідно з цим Законом, релігійна організація (об'єднання), яка є частиною іншої структури, керівний центр якої знаходиться  в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та тимчасово окупувала територію України, зобов'язана у своїй повній назві відображати відповідну приналежність. Тобто з 1 травня УПЦ МП має змінити назву на «Російська православна церква в Україні» або ж на іншу, яка б чітко і правдиво демонструвала приналежність теперішньої УПЦ (МП) до Російської церкви.

— Це тільки початок. Спостерігається тенденція за перехід з РПЦ до справді української церкви — ПЦУ, — наголосив у Чернігові Ієромонах ІОВ (Шлопак) — духівник Братства Благовісників.

Також представники російської церкви не мають право вести діяльність у зоні бойових дій, зокрема, щоб не передавати агресору інформацію про українські війська.

Метою закону є забезпечення державної безпеки та суверенітету України, а також забезпечення суспільства повною та достовірною інформацію.

Нагадаємо, що після Об'єднавчого собору, який відбувся в Україні, митрополит Онуфрій (УПЦ МП) став тільки митрополитом Російської православної церкви в Україні.

15 грудня Об'єднавчий собор обрав митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія (Думенка) на пост предстоятеля єдиної Православної церкви України.

А після обрання нового глави УПЦ глава УПЦ МП Онуфрій офіційно втратив титул митрополита Київського.

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/