Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Наш край»: від секрету успіху до місцевого патріотизму


Півень«У ДЕРЖАВІ  ЙДЕ ТОТАЛЬНА ДЕГРАДАЦІЯ» − зазначив в інтерв`ю Михайло Півень, член групи “Наш Край” в Чернігівській обласній раді. 

 

Михайло Олексійович, ви тричі були депутатом обласної ради. Що може зробити депутат на своєму місці?

Я вважаю, що обов’язок депутата заставляти відповідні служби виконувати свою роботу. Наприклад, минулого року мені довелося нагадувати облавтодору про його безпосередню роботу. Після депутатського звернення залатали дорогу між Коропом і Сосницею. Це, звичайно, не капітальний ремонт. Але рік ми їздили більш-менш рівною дорогою.

І так по багатьом іншим питанням. Часто доводиться допомагати і вірішувати проблеми населення не лише з депутатського фонду, а й за рахунок ресурсів власних підприємств.

Який «секрет успіху» господарників на місцях?

Важливо згуртувати людей навколо себе. Коли я став головою адміністрації, почали прибирати місто. Розподілили територію між організаціями, людей заставили прибрати перед своїми дворами. Поставили урни для сміття. Спочатку це сприймали насторожено, були й незадоволені. Але згодом люди звикли жити в чистоті. Минуло вже 15 років, але Короп залишається одним з найчистіших райцентрів.

Як зробити Чернігівщину самодостатнім бездотаційним регіоном?

Дуже просто. Дати бізнесу розвиватися. Щоб життям керували люди реальних справ легального бізнесу, а не політики-популісти. Якщо підприємства розвиватимуться, то люди отримуватимуть гідну зарплату, матимуть соціальний захист. Бо зараз одні підприємці виживають, інші – процвітають, паразитуючи на державі. Одні наповнюють дірявий мішок бюджету, інші крадуть та розривають в ньому ще більші дірки.

Чи в правильному напрямку сьогодні рухається держава?

Однозначно: ні, ні і ні! У державі йде тотальна деградація. Я сподіваюся, що це не просто злочинна змова, а так склалися обставини, що Президенту важко вести цей корабель. Хочеться вірити, що хоч і кривими дорогами, але виведе куди треба.

Чому ви обрали саме «Наш край»?

Авторитетний кандидат не може йти сам від себе. Ми з однодумцями об’єдналися у партію патріотів нашого краю. Я міг би піти і в якісь популістські партії. Але я ніколи не був клоуном, не гнався за популярністю, щоб тишком-нишком вирішити свої особисті питання. Багато рейтингових партій паразитують на довірі українського народу. Як бачимо, люди їм вже не вірять.

Партія заснована на засадах місцевого патріотизму. Що для вас це значить?

Це самобутність кожного району, своєрідність людей, які його населяють. Це традиції кожного села і міста. Але жоден регіон не повинен розвиватися за рахунок іншого. Депутат

не повинен відстоювати інтерес тільки своєї громади. Він повинен доносити проблеми людей до влади. Якщо дороги між селами розбиті – завдання депутата добитися ремонту. Це не заслуга, це обов’язок депутата – заставляти чиновників працювати. Кожен має робити свою справу.

З якими завданнями йде «Наш край» на ці вибори і які приорітети він ставить перед собою після перемоги?

Вірю, що перше завдання — покращити життя людей. І поступово змінювати економіку так, щоб наші діти жили краще, ніж ми з вами.

Довідка

Михайло Півень

Депутат чернігівської обласної ради, член депутатської групи «Наш Край». Президент корпорації «Проун» (смт Короп).

Відомий в області підприємець, громадський і політичний діяч. Свого часу очолював Коропську районну державну адміністрацію. Започат- кував у Коропі щорічний Миколаїв- ський ярмарок, який нині є знаковою подією економічного, культурного та історичного значення.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/