Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

“Наш край” іде на вибори в органи місцевої влади в усіх регіонах


Наш край з`їзд - копияПолітична партія “Наш край” іде на вибори в органи місцевої влади в усіх регіонах країни. Таке рішення прийняли на з'їзді політичної сили, який відбувся в Києві у четвер, 17 вересня.

Партія планує висунути кандидатами в депутати всіх рівнів, сільських, селищних та міських голів більше п'яти тисяч кандидатів. Участь у з'їзді партії «Наш край» взяли більше тисячі чоловік з усіх областей країни.

Від Чернігівщини у з’їзді брали участь більше сотні учасників.

“Були представлені всі райони області. Серед наших партійців – господарники, управлінці, підприємці. А всі вони — патріоти своєї землі”, — розповіла голова обласної партійної організації Ольга Чередник.

Відстоювання інтересів місцевих громад  — головна мета партії. На з’їзді прийняли програму, яка передбачає заходи з розвитку місцевого самоврядування, контроль за прозорістю дій влади, а також поліпшення соціального забезпечення, медичного обслуговування населення, освіти та безпеки громадян.

Як повідомлялося раніше, політична партія «Наш край» зареєстрована 23 серпня 2011 року. Партію очолюють п’ять співголів: колишній заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак, народні депутати України Олександр Фельдман та Антон Кіссе, міський голова Миколаєва Юрій Гранатуров і народний депутат двох скликань Сергій Кальцев. У лавах партії «Наш край» — понад сімдесят діючих і колишніх міських голів з усіх регіонів країни.

11 вересня у 2015 року у Чернігівській обласній раді утворено групу “Наш край” із 9 осіб під головуванням Валентина Мельничука. Наразі партія налічує кілька тисяч активістів у всіх районах та містах області.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/