Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Народним депутатам пропонують зарплатню у 3-5 тисяч доларів США


Незабаром наші народні обранці можуть отримувати зарплатню від 3-х до 5-ти тисяч доларів. І, схоже, вже готують до цього суспільство. Але розуміючи, що у нинішній ситуації, коли народ ледве зводить кінці з кінцями, вдаватися до такого кроку було б безглуздо.

Саме тому винайшли хитрий спосіб. Про нього розповів в ефірі телеканалу «112» нардеп VII скликання Олег Канівець.  Він запропонував  на законодавчому рівні прив’язати зарплатню всіх українських чиновників до середньої заробітної плати в Україні.

Канівець наголосив  на тому, що сьогодні середня заробітна платня народного обранця в Європі може бути близько трьох-п’яти тисяч доларів. «Без сумніву, якщо ми запропонуємо таке в Україні, то люди не зрозуміють. Тому тут нам потрібно піти іншим шляхом. Є мінімальна заробітна платня і від неї треба встановити певний коефіцієнт для народних депутатів, для міністрів. І ми раз і назавжди розв’яжемо цю проблему», — переконаний Канівець.

І тоді поступово піднімати рівень мінімальної заробітної плати.

«Депутат має отримувати гідну заробітна плату. Тільки так він має можливість бути незалежним. Сьогодні, отримуючи зарплату в 15 тисяч гривень, як би це важко і не звучало для простих людей, депутат не може функціонально бути якісним парламентарем. Якщо ми хочемо, щоб наша країна ставала цивілізованою і демократичною, то парламентарі мають отримувати гідну зарплату», — підкреслив Канівець.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/