Четверг, 13 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Наркоторговців, які займалися злочинним бізнесом, викрила поліція

Наркоторговців, які займалися злочинним бізнесом, викрила поліція


Поліція накрила банду наркоторговців, у яких було 2 тонни наркотиків на суму 110 000 000 гривень, повідомляє в Телеграмі "Чернігів оперативний".

Поліція одразу в кількох регіонах країни провела масштабну спецоперацію по затриманню учасників міжрегіонального наркотичного угруповання.

Під час проведення спеціальної операції перекриті канали постачання наркотиків до столиці і ліквідовано потужну нарколабораторію з виготовлення так званих «дизайнерських наркотиків», які відносяться до групи синтетичних наркотиків і амфетаміну.

За інформацією слідства, потужності лабораторії дозволяли виробляти до 25 кг психотропних речовин щотижня. Виготовлений «товар» реалізовувався оптовим покупцям за ціною 1 тис. доларів США за кілограм. Останні в свою чергу збували «психотропи» дрібним споживачам за ціною в 4 тис. доларів США за кілограм.

Загальна вага вилучених наркотичних, психотропних речовин і прекурсорів становить понад 2 тонн. Вартість вилученого, за попередніми підрахунками, становить 110 млн. гривень.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/