Воскресенье, 7 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Нардепи оголосили кампанію за імпічмент Президенту і пішли відпочивати

Нардепи оголосили кампанію за імпічмент Президенту і пішли відпочивати


Збір підписів народних депутатів за імпічмент Президенту сьогодні виглядає радше піар-акцією самих парламентарів напередодні виборів, аніж реальною загрозою для Петра Порошенка.

Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив український політик, екс-віце-прем’єр-міністр Роман Безсмертний.

«В Україні досі немає ні закону про спеціального прокурора,  ні закону про слідчу комісію, яка передбачена Конституцією по відношенню до процедури імпічменту, ні фактично самого закону про імпічмент. В Конституції таке право записали, а відповідної процедури через закони немає», — зазначив він.

Крім того, політик зауважив, що на сьогоднішній день парламентська більшість  знаходиться в руках «або партії самого Президента, або його партій-партнерів».

Нинішні ініціативи народних обранців Безсмертний називає «бажанням привернути увагу до себе, аби підняти рейтинг напередодні виборів», бо тема актуальна серед виборців.

«Сама ініціатива з підписами за імпічмент певної кількості депутатів — це і піар, і серйозна річ, яка показує, що є проблема. Коли з’явилися звинувачення проти українських можновладців, парламент просто пішов відпочивати на три тижні. Не зреагували ні прокуратура, ні НАБУ, ні САП. Тому не можна це замовчувати», — сказав він.

Водночас політик переконаний, що потрібно привертати увагу суспільства до зловживань владної верхівки, можливо, за сприятливих обставин це все-таки спрацює.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/