Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На театральному фестивалі жіночої творчості у Ніжині


Цієї осені актори Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка представляли на Міжнародному театральному фестивалі жіночої творчості імені Марії Заньковецької, який проходив у Ніжині з 27 жовтня по 6 листопада, славнозвісну «Комедію помилок» Вільяма Шекспіра, яка вже була презентована на сценах багатьох міст України і отримала схвальні відгуки як глядацької аудиторії, так і театральних критиків.

Доречним тут буде пригадати, що ця вистава, поставлена художнім керівником – головним режисером нашого театру, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим, здобула Гран-прі на XVIII Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії», який проходив у Херсоні в травні цього року.

Захопленими вигуками й оплесками зустрічали ніжинські шанувальники театрального мистецтва запаморочливі витівки героїв осучасненого прочитання класичної «Комедії помилок» Вільяма Шекспіра, гаряче дякували чернігівським акторам за натхненну гру і подарований чудовий настрій.

Отже, згідно з рішенням журі Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької, за високу індивідуальну майстерність визнано лауреатом фестивалю і нагороджено дипломом у номінації «Краща жіноча роль другого плану» актрису нашого театру Ірину Лозовську за виконання ролі Люціани у виставі «Комедія помилок» Вільяма Шекспіра.

Вітаючи дипломантку з успішним виступом на театральному фестивалі жіночої творчості та отриманою перемогою, щиро бажаємо плідних творчих пошуків у створенні яскравих сценічних образів, вагомих акторських здобутків та нових перемог у найпрестижніших фестивалях і конкурсах!

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/