Четверг, 13 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На столичній виставці чернігівські книги набули популярності


13 грудня завершилася VІ Київська виставка «Книжкові контракти».

Про це редакцію повідомили в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Протягом 4 днів у столичному Українському домі діяв стенд «Книги Чернігівщини», де демонструвалися книги, видані протягом останніх років в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційно-видавничої сфери Чернігівщини на 2012–2015 роки, а також загалом зразки літератури, що виходила в області.

20151214_vystavka02В експозиції стенду — книги, випущені видавництвами Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя, Чернігівського національного технологічного університету, «ПВК „Десна“», «Десна-Поліграф», приватними видавцями Лисенко М.М. та Лозовий В.М. та іншими.

20151214_vystavka03Свої книги представляли також чернігівські письменники Олена Конечна, Тетяна Пакалюк, Алла Сокол та Михась Ткач.

20151214_vystavka04Олена Конечна, голова обласної організації Національної спілки письменників України, представила видання «Чернігівська Шевченкіана», яке стало лауреатом цьогорічного конкурсу «Краща книга України» у номінації «Моя країна».

Тетяна Пакалюк, член обласної організації спілки «Конгрес літераторів України», презентувала свою нову книгу «Егоїстка», присвячену  медикам, волонтерам, учасникам АТО.

Чернігівський стенд привернув увагу видавців та книгорозповсюджувачів з Києва та Львова, які висловили бажання налагодити співпрацю з суб’єктами видавничої справи Чернігівської області.

«Книги Чернігівщини» також чимало зацікавили і читачів. Особливою популярністю традиційно користувалася історична та краєзнавча література. На жаль, переважна більшість таких книг доступна виключно у бібліотеках та навчальних закладах області.

У рамках благодійної акції, що тривала під час виставки, чернігівська делегація передала літературу для дітей, які живуть у зоні АТО.

Окрім того представники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації подарували видані на Чернігівщини книжки з аграрної та біологічної тематики Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці та домовилися про передачу Національному музею історії України у Другій світовій війні тематичної літератури, виданої за кошти обласного бюджету.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/